האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסGalleryLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!

Go down 
+23
muchik
lpman5
playnwork
molla15
sapir3a
shiran_maymon300
Alice
גדולילי
הילה נעמן
tallgabayy
גידידי
אילנה [=
rakihi
eliran333
marmor
etabosh18
ASA10
timorush
eliya136
nahmani1
ronvak
Gossip Girl
moshe_suo
27 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
moshe_suo
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

מספר הודעות : 247
אזהרות : 1/10
נקודות : 20,000
אוהד : מכבי ת
משחק: : פיפא
Registration date : 04.05.08

הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Empty
הודעהנושא: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 11:50

mp3 to ringtone
MP3 to Ringtone Gold v5.02 היא תוכנה לכיווץ שירים! הכי טובה בשוק לפי מה שאני יודע! ומניסיון! תוכנה מאוד פשוטה! היא מכווצת 5 מגה למגה 1 או פחות! מצויינת לפלאפונים והכי חשוב לא מורידה את האיכות בגרוש!! תורידו ותהנו לכם! יש לי בפלאפון 255 שירים ששוקלים לי 300 מגה!
נמאס לכם שאין לכם מקום בפלאפון??
רוצים להעביר שירים אבל כל שיר זה 5 מגה בית??
התוכנה הזאת השבילכם!! היא מקטינה שיר מ5 מגה בית ל 1 מגה בית בלי לפגוע באיכות!!
התוכנה הזאת מכווצת שירים. היא מכווצת לפחות ב70% את השיר . אני למשל פיניתי שתי ג'יגה מהמחשב שלי. תוכנה קלה לשימוש והיא תופסת ממש קצת מקום. כל שיר זה יכול לכווץ.
מדריך לתוכנה:
נכנסים להתקנה:
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! D7b7dd328bd34be4510400ee790a1a83
לוחצים על next
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Zytgrkvtzjyg
לוחצים על i accept ואז על next
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! 242b9b5985f75abab7373b551e58209d
לוחצים על next
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Iz2xjmvmnwur
לוחצים עוד פעם על next
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! 65b82545e6cae383b8666eb46a129a69
וגם פה לוחצים על next
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Fbaea4de7d27a135c7d0e7792e3b6a2b
לוחצים על install
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! D7e021cb104fd31bc16f89a01117ef2b
עכשיו זה מתקין את התוכנה
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! 7f46494be1ec2f8ddbf4e91c8ac47e47
ולוחצים על finish
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! B0bede6ef6b63b3611dc64cdbe64088d
נכנסים לתוכנה ולוחצים על register
ומכניסים את הסריאל הזה:

Username: syk071c
Serial: 9e9195-1f9c012345
ואז לוחצים על big mp3s to small
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! 1412e1d4ffcf7d518f428dcc967bfeb1
ועכשיו לוחצים על add
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! E0fc64f9c8c726194b46435918446505
ומחפשים את השיר שאתם רוצים לכווץ ואז זה כמה אז נכנסים עוד פעם ומכניסים עוד שיר..
הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! 7555230a5dc4e81eaa241a90e062473a
ואז לוחצים על convert all
וזה מכווץ את השיר שומר אותו איפה שכתוב למטה:
set output path ושמה יש את הכתובת זהו זה המדריך..
והנה ההורדה:
Hide Text
כל הזכויות שמורות אך ורק לי!!
אנשים השקעתי פה הרבה!!
אז מה אכפת לכם שנייה וחצי לכתוב תודה זה לא עולה כסף!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Empty
הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 12:00

תודה אחי
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

מספר הודעות : 490
אזהרות : 5/10
נקודות : 45
Registration date : 06.05.08

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 12:41

יפה בן אדם!!

אתה רואה הוא שם קרדיט!!!

חייבים!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 12:53

כל הכבוד אשכול משוקע יעזור להרבה אנשים

לי יש כרטיס גיגה ויש לי מספיק מקום אם לא יהיה לי אני ישתמש
חזרה למעלה Go down
moshe_suo
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 13:16

Gossip Girl כתב:
יפה בן אדם!!

אתה רואה הוא שם קרדיט!!!

חייבים!
מה זאת אומרת שמתי קרדיט??
אני הכנתי את זה!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 13:19

moshe_suo כתב:
Gossip Girl כתב:
יפה בן אדם!!

אתה רואה הוא שם קרדיט!!!

חייבים!
מה זאת אומרת שמתי קרדיט??
אני הכנתי את זה!

תעזוב אותה היא סתם מעצבנת
חזרה למעלה Go down
ronvak
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

מספר הודעות : 132
אזהרות : 0/10
נקודות : 19,500
אוהד : מכבי תל-אביב
משחק: : קונטר-סטרייק
Registration date : 20.05.08

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 13:34

וואי תודה עזרת לי מאוד
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeFri 30 May 2008, 13:40

ברור אבל אתה חייב לכתוב שאתה הכנתה את זה!!!

(אני לא מעצבנת..)

כי אחרת זה יראה שאתה סתם לוקח קרדיט, בגלל זה יש חוק רק בשביל קרדיט...
חזרה למעלה Go down
moshe_suo
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 31 May 2008, 18:01

Gossip Girl כתב:
לוזר מסריח שתקוע בתחת מי אתה?!?!?!

יא חתיכת אפס למה נראה לך שיש לך כוח בפורום מי נראה לך שאתה אם אתה חושב שאתה יכול עליי?!?!!?

אני עשיתי את הפורום הזה לא שווה לעמרי להעיף אותי אבל לעומת זאת אתה זה משהו אחר...!!

תקשיב אתה מנהל בגלל פורוטקציות וגם כי אין לנו הרבה מנהלים אני יכולה להבטיח לך משהו אחד...!!

אתה בחיים לא תתקרב אפילו ללוח מנהלים!!!

תגידי מה יש לך???
מישהו אמר לך משהו את צריכה לקבור אותו??
ודבר שני מצד אחד הוא צודק כל דבר אבל כל דבר! יש לך טענות!
את לא יכולה להגיד תודה???
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 31 May 2008, 19:05

moshe_suo כתב:
Gossip Girl כתב:
לוזר מסריח שתקוע בתחת מי אתה?!?!?!

יא חתיכת אפס למה נראה לך שיש לך כוח בפורום מי נראה לך שאתה אם אתה חושב שאתה יכול עליי?!?!!?

אני עשיתי את הפורום הזה לא שווה לעמרי להעיף אותי אבל לעומת זאת אתה זה משהו אחר...!!

תקשיב אתה מנהל בגלל פורוטקציות וגם כי אין לנו הרבה מנהלים אני יכולה להבטיח לך משהו אחד...!!

אתה בחיים לא תתקרב אפילו ללוח מנהלים!!!

תגידי מה יש לך???
מישהו אמר לך משהו את צריכה לקבור אותו??
ודבר שני מצד אחד הוא צודק כל דבר אבל כל דבר! יש לך טענות!
את לא יכולה להגיד תודה???

אני לא אמרתי תודה אני כולה מבקשת כי המחשב קצת דפוק.........

וסליחה לא אמרתי תודות מה אתם עוורים.....,.

וחוץ מיזה הוא קילל אותי לפני זה......

מחקתי את ההודעות כי לא רק שזה ספאם זו גם חוצפה....!!

ודרך אגב רק בשבילך:

תודה...!!!!!!

בשביל זה אתה מצדיק אותו....!??!?!

כי הוא מקלל וחושב את עצמו קצת חוצפה...!!!!!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 03:33

לפי מה שאני הבנתי מעמרי הוא לא הולך לעוף
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 13:25

מי אמר שהוא עף בדיוק?!?!?!?!!?!?

ואם הוא ימשיך תאמין לי שהוא יעוף......!!!

ואל תגיד לי לא הוא פשוט כן.....

אני מתכוונת אם הספאם והקללות אז מה אם הוא משקיע הוא עדיין כמו כולם והוא צריך להיות בבאן!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 13:50

הוא ממש לא הולך לעוף הוא משקיע ואנחנו לא מעיפים אותו ואת התחלת לריב עם כולם כמו תמיד בסוף מה נפתח פורום מריבות כיד שתריבי עם כולם ?
חזרה למעלה Go down
nahmani1
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 1
נקודות : 1
Registration date : 20.10.08

הודעהנושא: כדגכty   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeMon 20 Oct 2008, 18:20

Sad Surprised
חזרה למעלה Go down
eliya136
משתמש חדש
משתמש חדש

Registration date : 22.11.08

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 22 Nov 2008, 16:10

תודה
חזרה למעלה Go down
timorush
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 2

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 22 Nov 2008, 23:12

תודה
חזרה למעלה Go down
timorush
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 22 Nov 2008, 23:12

תודה
חזרה למעלה Go down
ASA10
משתמש חדש
משתמש חדש

Registration date : 29.12.08

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeMon 29 Dec 2008, 15:56

ואו...
חזרה למעלה Go down
etabosh18
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 3
Registration date : 03.01.09

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 03 Jan 2009, 17:30

תאנק'ס
חזרה למעלה Go down
marmor
משתמש חדש
משתמש חדש

Registration date : 10.02.09

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 14 Feb 2009, 18:40

תודהה
חזרה למעלה Go down
eliran333
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 10
Registration date : 24.08.08

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeSat 07 Mar 2009, 16:05

10
חזרה למעלה Go down
rakihi
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 5
Registration date : 09.03.09

הודעהנושא: בלה בלה   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeMon 09 Mar 2009, 09:25

7טאטעטועככט
חזרה למעלה Go down
rakihi
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 5
Registration date : 09.03.09

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeMon 09 Mar 2009, 19:55

,usv tjh
חזרה למעלה Go down
אילנה [=
משתמש חדש
משתמש חדש

Registration date : 01.04.09

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeWed 01 Apr 2009, 08:57

[=
חזרה למעלה Go down
אילנה [=
משתמש חדש
משתמש חדש

Registration date : 01.04.09

הודעהנושא: Re: הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!   הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!! Icon_minitimeWed 01 Apr 2009, 08:58

[=
חזרה למעלה Go down

הורדה|mp3 to ringtone תוכנה שמקטינה שירים בלי לפגוע באיכות+מדריך ענקקק!!!!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-