האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסGalleryLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

*וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!

Go down 
3 posters
מחברהודעה
moshe_suo
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

מספר הודעות : 247
אזהרות : 1/10
נקודות : 20,000
אוהד : מכבי ת
משחק: : פיפא
Registration date : 04.05.08

*וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Empty
הודעהנושא: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 09:00

וירוס!

וירוס חדש פורסם ברשת, הוירוס הינו קטלני ביותר, אפשר להגיש שהוא בין הקטלניים שהיו.

מה עושה הוירוס?

ברגע מפגשו של הוירוס עם המחשב הוא מוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות לבצע שיחזור או התקנה מחודשת של מערכת ההפעלה.
במקרה ונידבקתם בו, תצטרכו לקנות הארדדיסק חדש, הקיים שלכם יהרס לחלוטין.

איך הוירוס מופיע?

הוירוס ידוע בשם פלמה דלהלן או mpkama.
הוא מתקבל דרך הדואר האלקטרוני אך ניתן ליצור אליו קישור - זה אומר שיכולים להביא לכם דברים "מגניבים" כביכול להורדה אך הם הוירוס.
אם ישלחו לכם קישור להורדת מסנג'ר 8, הורדת GTA5 למחשב ועוד כל מיני שטויות כאלה פשוט אל תכנסו.
אני ממליץ לא להוריד כלום או להכנס ללינקים בלתי מזוהים בזמן הקרוב.

מה צריך לעשות על מנת להתגונן?

הצטיידו באנטי וירוס טוב ותעדכנו אותו - למרות שהסיכויים שיעזור הם אפסיים בהחלט.
תפיצו את זה בין כל החברים, משפחה וכו' על מנת שלא יהיו נפגעים!
הורידו דברים אך ורק ממקורות אמינים.

את המידע קיבלתי מגורם משטרתי ולא אוכל למסור עוד פרטים.
הדבר נמצא כרגע בחקירה.

יהיו שיגידו שהדבר לא אמיתי, לא אפשרי וכו'.
כל מי שחושב כך, יודע מה הוא יכול לעשות.
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

*וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Empty
הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 09:37

תודה על המידע
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 11:15

תודה
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

מספר הודעות : 490
אזהרות : 5/10
נקודות : 45
Registration date : 06.05.08

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 13:09

תביא מקור..... (של הכתבה..)

אל תכתוב WALLA או YNET פשוט תן את הכתבה..!
חזרה למעלה Go down
moshe_suo
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

מספר הודעות : 247
אזהרות : 1/10
נקודות : 20,000
אוהד : מכבי ת
משחק: : פיפא
Registration date : 04.05.08

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 14:20

Gossip Girl כתב:
תביא מקור..... (של הכתבה..)

אל תכתוב WALLA או YNET פשוט תן את הכתבה..!

תגידי מה אני חייב לך משהו???!!!
פירסמתי משהו שראיתי במקום אחר בשביל מה צריך מקור יקרציה???
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 15:20

הוא לא צריך מקור הוא צודק הוא קרא מאמיינים לו אין לו סיבה לשקר סתם
חזרה למעלה Go down
ronvak
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2

מספר הודעות : 132
אזהרות : 0/10
נקודות : 19,500
אוהד : מכבי תל-אביב
משחק: : קונטר-סטרייק
Registration date : 20.05.08

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 17:07

כן אני כבר שמעתי על זה אבל בכל מקרה תודה על המידע
חזרה למעלה Go down
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

מספר הודעות : 490
אזהרות : 5/10
נקודות : 45
Registration date : 06.05.08

הודעהנושא: Re: *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!   *וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!! Icon_minitimeSun 01 Jun 2008, 17:15

גם אני אבל הביאו את הכתבה וראו שזה 2006...!!

אני רוצה לראות שזו לא אותה כתבה..!
חזרה למעלה Go down

*וירוס קטלני מסתובב ברשת ומוחק את כל הכונן הקשיח ללא אפשרות שחזור - הכנסו!* מהר!!!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-