האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסGalleryLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

בדיחות מכל הסוגים...

Go down 
4 posters
מחברהודעה
ButHadLol
משתמש - דרגה 2
משתמש - דרגה 2
ButHadLol

מספר הודעות : 234
אזהרות : 0/10
נקודות : 1
Registration date : 18.03.08

בדיחות מכל הסוגים... Empty
הודעהנושא: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 09:06

בדיחות קרש:

קבצן רואה איזה בחור לבוש חליפה שעומד ומדבר בטלפון, מייד הוא ניגש אליו והושיט לו את היד שלו, הבחור הסתכל עליו ואמר לו : אני ממש מצטער, אבל אני לא מחלק כסף סתם ככה ברחוב, אז הקבצן אמר לו : אז מה אתה רוצה שאני יעשה, שאני אפתח משרד ?

איזה זקן ניגש לבחורה בלונדינית ושואל אותה, אם היו ניתנות לך עכשיו שתי אפשרויות, או להיות מטומטמת או להיות יפה, במה היית בוחרת ? אז הבלונדינית אמרה : כאילה דה ? ברור שמטומטמת, הרי יופי חולף עם השנים..

מורה בכיתה ב', ביקשה מהתלמידים שלה שיכתבו חיבור וישחילו לתוכו את המשפט : אמא יש רק אחת ! שירה הלכה לבית, ויום למחרת חזרה לבית הספר כל הילדים סיפרו איך שהם אוהבים את אמא שלהם ושיש רק אמא אחת, והמורה שאלה את שירה מה היא כתבה, אז היא ענתה : לא כתבתי, אבל זה סיפור שקרה לי, אתמול הגעתי הביתה וביקשתי מאמא שלי שתכין לי לאכול, ביקשתי שתכין לי לחם עם גבינה צהובה והיא ביקשה שאני אביא שתי פרוסות שתהיה גם לה אחת, הסתכלתי במקרר ואמרתי : אבל אמא יש רק אחת !

בדיחות גסות:

בעיר אחת היה כומר והוא קבע עם נשות הכפר שבמקום לספר לו שהן בוגדות בבעליהן שיגידו שהן נפלו במדרגות, יום אחד הוא היה צריך לצאת לנסיעה של יומיים, ובא מחליף בשבילו, ביום החזרה אומר לו המחליף : תשמע אתה חייב לתקן את המדרגות אצלכם בעיר, לא ייתכן שכל הבנות כל הזמן נופלות שם, הכומר מתחיל לצחוק, ואז המחליף אומר לו : מה אתה צוחק ? גם אשתך נפלה פעמיים !

מרוקאי חוזר לבית שלו ורואה את אשתו ערומה ובין רגליה את השכן שלהם שוכב עם ראשו על שדה, הוא נהיה עצבני ושואל אותם, מה אתם עושים ? אז השכן אומר לו : אני שומע רדיו דרך השד השמאלי שלה, אז הבעל ניגש, שם את ראשו גם הוא על השד ואומר לשכן, אני לא שומע כלום ! אז השכן אומר לו : נו מה הפלא, אתה לא מחובר.

שני חברים לאחר שפרצו לבית של שניהם בלילה, מספרים אחד לשני על המקרה, מספר הראשון, היית צריך לראות מה שהיה אצלי, אני נכנסתי בעת לילה לביתי ושמעתי את הגנב, נכנסתי לחדר של אשתי אבל היה חשוך, היית צריך לראות איך היא נלחמה אשתי לפני שזרקתי אותה בטעות מהחלון. השני מספר לו, בוא תשמע מה היה אצלי, חזרתי לקראת הלילה הביתה ובכלל לא שמעתי את הגנב, נכנסתי לחדר אל אשתי, והיית צריך לראות איך הגנב נלחם כשאנסתי אותו על המיטה.

בדיחות פוליטיקה:

דוד לוי נוסע לפגישה בבריטניה, הוא מגיע לשם ושואל את הנשיא כמה אחים יש לו, הנשיא מסתובב אליו ואומר לו two, אז דוד לוי מתעצבן ואומר לו טפו עליך !

ביבי נתניהו אוכל במסעדה מרק, אחרי שהוא גומר אותו קורא למלצר ואומר לו תגיד לי מה זה המרק הזה ? אתמול היה הרבה יותר טוב מהיום, אז המלצר אומר לו, תפסתי אותך שקרן, זה בדיוק אותו המרק !

נהג נוסע ברחובות ירושלים, לפתע מופיעים שומרי ראש, ואריאל שרון יוצא לרחוב, שומרי הראש ממשיכים ואריאל שרון נעמד באמצע הכביש כדי לקשור נעל, הנהג צופר לו וצועק לו : זוז כבר מהדרך ! עונה לו שרון : סע מסביב ! אז הנהג מחזיר לו : מה אתה רוצה שייגמר לי הדלק ?!

איש אחד מגיע למכון קעקועים ומבקש מהמוכר שם קעקוע של שרון על רגל ימין וקעקוע של פרס על רגל שמאל, בשביל הנוחות מבקש המוכר מהאיש שיוריד את המכנסיים והתחתונים שלו, ועושה לו את הקעקועים, אחרי שהוא גמר, האיש מסתכל בראי ואומר למוכר שהוא לא מוכן לשלם לו בגלל שזה בכלל לא יצא טוב, הם מתווכחים ובסוף מחליטים שישאלו מישהו ברחוב והוא יחליט בניהם, הם יוצאים לרחוב ומראים את זה לבחור צעיר, הוא מסתכל ואומר : שרון יצא טוב, פרס יצא גם טוב, אבל ערפת באמצע יצא ממש מכוער !

lol! lol! lol!
חזרה למעלה Go down
Admin
בעלים
בעלים

מספר הודעות : 8
Registration date : 14.03.08

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 10:35

מצחיק.......
חזרה למעלה Go down
https://mspe.darkbb.com
liadl5
משתמש - דרגה 1
משתמש - דרגה 1
liadl5

מספר הודעות : 62
אוהד : ברצלונה
משחק: : פיפא
Registration date : 13.04.08

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 13:04

נחמד...
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 14:10

דניאל דניאל דניאל מתי תפסיק לקחת בדיחות מוואלה
חזרה למעלה Go down
ButHadLol
משתמש - דרגה 2
משתמש - דרגה 2
ButHadLol

מספר הודעות : 234
Registration date : 18.03.08

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 14:39

barifrah1 כתב:
דניאל דניאל דניאל מתי תפסיק לקחת בדיחות מוואלה

אוקיי, דבר ראשון הבדיחות לא מוואלה. ודבר שני בר אתה העתקת כל כך הרבה נושאים שאי אפשר לספור את המספר שלהם אפילו....
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeSun 20 Apr 2008, 14:41

לפחות לא בדיחות גרועות לא מוואלה
חזרה למעלה Go down
BiilABong
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2
BiilABong

מספר הודעות : 138
אזהרות : 1/10
נקודות : 50
Registration date : 20.04.08

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 09:39

חחחח אתם רבים לי מבדיחות מוואלה לא וואלה עזבו ומשיכו לפרשם את הפורום שלנווווו
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 09:47

דניאל דניאל דניאל מתי תפסיק לבלבל תמוח (בר סליחה על העתקה דרש....)

רוצה בדיחה אמיתית הנה:

ערס פרסי בא לזונה והיא אומרת לו:"חצי הכנסה 50 הכנסה מלאה 100 (פרסי = קמצן)

אז הוא לוקח את ה50 הם מזדיינים פתאום היא משתינה עליו....

הוא שואל אותה:"מזה מה את עושה"

היא עונה לו:"מה יורד גשם...."

הם ממשיכים ממשיכים פתאום היא מפליצה עליו....

הוא שואל אותה:" מזה "

היא עונה לו:"יש גשם, יש רוח"

טוב הם ממשיכים פתאום היא מחרבנת עליו

הוא זהו מתעצבן ואומר:" די נו בחייאת מה אתה עושה"..

היא אומרת:"יש גשם,יש רוח,יש בוץ"

טוב הם ממשיכים ממשיכים פתאום הוא מכניס מלא....

אז הזונה שואלת אותו: "מזה?"

הוא עונה לה עם חיוך על הפנים:"יש גשם,יש רוח ,יש בוץ, החליק לי".....

ובכך נגמרה הבדיחה....

חה חה חה!!!!!!
חזרה למעלה Go down
BiilABong
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2
BiilABong

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 09:51

חחח זאת בדיחה אמיתית !!

למה בני ישראל הלכו 40 שנה במדבר??

תשובה:
כי פאדיחות להסתובב איתם ברחוב חחחח דיי קצרה אבל מצחיקה!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 09:52

מה לא היה מצחיק חבל....

(לפחות יותר טוב ממה שהוא הביא...)

גם שלך לא משהו יש יותר אבל לא נורא...
חזרה למעלה Go down
BiilABong
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2
BiilABong

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 09:58

מה? לא הבנתי כלום!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 10:27

לא אמרתה שהבדיחה שלי לא מצחיקה???
חזרה למעלה Go down
BiilABong
מנהל פורום - דרגה 2
מנהל פורום - דרגה 2
BiilABong

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 10:43

אמרתי שהבדיחה שלך מצחיקה בגלל זה רשמתי הבדיחה הכי מצחיקה שלך !!!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: בדיחות מכל הסוגים...   בדיחות מכל הסוגים... Icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 11:04

אהה סבבה תודה!!!
חזרה למעלה Go down

בדיחות מכל הסוגים...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1