האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסGalleryLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרסום| ראיון עם מאט דאלאס!

Go down 
מחברהודעה
Gossip Girl
מפקח ראשי
מפקח ראשי
Gossip Girl

מספר הודעות : 490
אזהרות : 5/10
נקודות : 45
Registration date : 06.05.08

פרסום| ראיון עם מאט דאלאס! Empty
הודעהנושא: פרסום| ראיון עם מאט דאלאס!   פרסום| ראיון עם מאט דאלאס! Icon_minitimeFri 09 May 2008, 14:13

מתי החלטת להתמיד במשחק?
מאט: "כשהייתי בן 12, סבתא שלי לקחה אותי לאודישן להצגה בתיאטרון הקהילתי כשרק הגעתי לעיר ומאותו יום, ידעתי שזה מה שאני הולך לעשות עם המשך החיים שלי. העברתי את כל הילדות שלי בחיפוש הכישרון שלי, הדבר שהכי ילהיב אותי וימשוך אותי, מה שלא באמת מצאתי עד אותו יום. זה היה הרגע בו ידעתי מה רציתי לעשות עם המשך חיי".

אם לא היית מתמיד במשחק, מה אתה חושב שהיית עושה כעת?
מאט: "בגלל שידעתי בגיל כה צעיר מה רציתי לעשות, לא הייתה לי באמת השאלה של מה אני הולך לעשות. אני מנסה לחשוב על עוד דברים שהייתי נהנה לעשות אותם, דברים שהייתי עושה – אני לא יודע, אולי לעבוד מאחורי המצלמה".

מתי נחת עליך התפקיד ב"קייל המסתורי"? (Kyle XY).
מאט: " המנהל שלי התקשר אליי בוקר אחד ואמר, 'יש לך אודישן בעוד כשעתיים לתפקיד של ילד החייזר הזה שלא באמת יודע איך לדבר אנגלית'. ואמרתי בסדר! התחלתי לעבוד על זה, הלכתי לאודישן באותו יום, ומאוחר יותר באותו לילה קראו לי לבוא אליהם. ראיתי את הסטודיו ואת הרשת ומאוחר יותר באותו השבוע, הייתי בצוות השחקנים של הסדרה. הייתי אחד הנבחנים האחרונים לתפקיד הזה".

איך התכוננת לתפקיד הזה?
מאט: "התפקיד היה כמו לגלם ילד שרק נולד, תינוק, אז ביליתי הרבה זמן בחקר חיות וילדים ואת הדרך של האינסטינקטים שלהם לעבוד, את דרכם לגלות את העולם. מאותו רגע ידעתי שמה שאני באמת צריך לעשות זה לפתח את התפקיד, לקחת את התינוק שנולד מחדש ולעשות ממנו בנאדם. כשהעונה השנייה חלה, הייתי צריך לפתח אותו עוד הרבה יותר מזה. הייתי חוקר ולומד מחדש כל קבוצת גילאים אפשרית, והייתי צריך לחיות מחדש את כל החיים והחוויות של האדם. זו הייתה חוויה באמת ייחודית ויחידה במינה כשחקן.

מה עומד בפני קייל בעונה זו?
מאט: "שנה שעברה, זה היה על איך כולם דואגים לקייל. השנה, זה על איך קייל דואג לכולם. הכותבים באמת מגלים את הכוחות של קייל וכל הדברים האחרים שהוא יכול לעשות. זו באמת התפתחות של גיבור- על. הם משלבים את כל המסתורין לנקודת המבט של המשפחה בסדרה. הם לוקחים את הסכנה הזו ואת האויב הזה לדלת ביתם של משפחת טרייגר".

יש רומן כלשהו אשר קייל עומד לחוות?
מאט: "הולך להיות רומן כלשהו בדרכו של קייל. היחסים של קייל ואמנדה מתחילים להתפתח לדרך חדשה ואחרי זה אנו יכולים לראות התפתחויות שונות אפשריות בעתיד. אני לא יכול להגיד יותר מזה".

מבלי לגלות יותר מדי את הסוד הגדול, האם אתה חושב שיש אנשים כמו קייל אשר חיים בעולם?
מאט: "אני אהיה גלוי איתך, אחד הדברים הטובים ביותר שהסדרה מציגה הוא שיש כל כך הרבה דברים שהחברה מנסה וכל כך הרבה סוגי דברים הקורים בעולם אשר אנחנו לא יודעים עליהם בכלל. מי יודע מה קורה מסביבנו".

האם נראה עוד על מכוחותיו של קייל בעונה זו?
מאט: "אנו הולכים לגלות עוד הרבה מכוחותיו של קייל. הדבר הטוב ביותר השנה הוא בפרק הראשון, הם עונים על כל השאלות כדי שיוכלו להתקדם ולעורר שאלות חדשות".

האם צוות השחקנים מבלה ביחד מחוץ לצילומים?
מאט: "אנחנו מאוד קשורים אחד לשני. אנחנו עובדים יחד וכשאנחנו מסיימים, אנחנו מבלים יחד. אנחנו באמת מקורבים. כשיש מין מידת נוחות כזאת עם האנשים שאתה עובד איתם, זה נותן לך לקחת סיכונים ואפשרויות ונותן לך לעשות את מה שאתה באמת רוצה לעשות".

מה הפרק האהוב עליך עד עכשיו?
מאט: "אני אוהב את הדברים המותחים בסדרה. לצלם את הפרק האחרון של העונה היה כיף. עכשיו, כשאנחנו באמצע הצילומים המותחים לעונה השנייה אלה הם הפרקים האהובים עליי לעונה זו. יש הרבה יותר אקשן, יש הרבה יותר דרמה בשיא של הסדרה. בשבילי, זה הזמן הכי מלהיב בלשחק הסדרה".

מה הסדרה האהובה עליך?
מאט: "הסדרה 'אבודים', אני מאוד אוהב את הסדרה הזאת!".

מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?
מאט: "אני אוהב את כל סוגי המוזיקה, החל מקאנטרי ועד לרוק, היפ-הופ ופופ.

ספורט אהוב?
מאט: "הוקי".

מה הרינגטון שלך?
מאט בעודו צוחק: "רמיקסים של שירים קלאסיים שאני בכלל לא מכיר".

מילה למעריצים?
מאט: "תמשיכו לצפות בסדרה, כי היא הולכת להיות טובה יותר ויותר!"

תהנו!!!

קרדיט לאתר אחר!!!
חזרה למעלה Go down

פרסום| ראיון עם מאט דאלאס!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-