האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסGalleryLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!

Go down 
מחברהודעה
Ran57
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 12
אזהרות : 0/10
נקודות : 1
Registration date : 07.06.08

עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Empty
הודעהנושא: עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!   עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Icon_minitimeSat 07 Jun 2008, 18:07

אחים שלי??

התוכנה סופקסט עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגיאה!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Empty
הודעהנושא: Re: עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!   עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Icon_minitimeSat 07 Jun 2008, 18:10

Ran57 כתב:
אחים שלי??

התוכנה סופקסט עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגיאה!
1) תנסה להוריד מחדש את ההתקנה
2) תעשה ריסטרט ואז תפעיל
תרשום מה כתוב לך בשגיאה
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!   עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Icon_minitimeSat 07 Jun 2008, 18:23

ההורדה לא טובה תוריד את זה:
http://download.sopcast.cn/download/SopCast.zip
חזרה למעלה Go down
Ran57
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 12
אזהרות : 0/10
נקודות : 1
Registration date : 07.06.08

הודעהנושא: Re: עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!   עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Icon_minitimeSat 07 Jun 2008, 19:25

BooM^2 כתב:

תודה אחי! אבל פוועללל לאטטט וואיי!!

וגםם נתקעע הרבה פעמים!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!   עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה! Icon_minitimeSat 07 Jun 2008, 19:34

Ran57 כתב:
BooM^2 כתב:

תודה אחי! אבל פוועללל לאטטט וואיי!!

וגםם נתקעע הרבה פעמים!!

זה תלוי כמה אשים רואים את המשחק
חזרה למעלה Go down

עזרה|התוכנה sopcast עושה לי בעיות... אני לא מצליח להתקין אותה זה עושה לי שגאיה!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1